Статті

15.Гру.2022

«Казка, фантазія – це ключик, за допомогою якого можна відкрити джерела думки і слова.                              Без казки, без гри уяви дитина не може жити… Казка – це образно кажучи, свіжий вітер, що роздмухує вогник дитячої думки і мови».    В. Сухомлинський Ні … Продовжити читання “Казка для дітей під час війни”

Детальніше
07.Гру.2022

Усі батьки хочуть, щоб їхні діти були найщасливішими. Тож дарують усе найкраще, щоб ті почувалися в безпеці й відчували безумовну радість. Зокрема, дарують свою любов, обійми і, звісно, іграшки. Однак батьки навряд знають, що одна й та сама іграшка може ощасливити й водночас завдати шкоди ніжній дитячій психіці. Я маю на увазі різних монстриків і страхітливих … Продовжити читання “Хагі Вагі — іграшка, яка просить обійняти до смерті”

Детальніше
07.Гру.2022
Детальніше
30.Лис.2022

Чимало батьків прагнуть іти в ногу з часом, тож і розвивати свого малюка намагаються по-сучасному — за допомогою девайсів та гаджетів. Утім, розвиток дитини — особливий процес, якому властиво чимало тонкощів та нюансів. Чи варто цілком покладатися на комп’ютер й рішуче відкидати перевірені часом методи розвитку? Убезпечте батьків від упереджень, аби уникнути труднощів з навчанням … Продовжити читання “Чи можна за допомогою комп’ютера розвинути дрібну моторику”

Детальніше
17.Лис.2022

Вплив дорослих на розвиток особистості дошкільника Умови розвитку дошкільника суттєво відрізняються від умов попереднього вікового етапу. Значно підвищуються вимоги дорослих до його поведінки. Центральною вимогою є дотримання обов’язкових для всіх правил поведінки, норм суспільної моралі. Нові можливості пізнання світу сприяють засвоєнню форм взаємин, які існують між дорослими. Дитина включається у спільну діяльність з однолітками, вчиться … Продовжити читання “Вплив дорослих на розвиток особистості дошкільника”

Детальніше