Медицина

26.Вер.2022

Коли батьки дізнаються про фізичні ушкодження в дитини, то почуваються пригніченими, розгубленими й так само, як і дитина, потребують підтримки. Зокрема, у перші дні після трагедії. Рекомендації з цієї статті допоможуть батькам: підтримати себе та дитину; підготувати дитину до розмови про те, що сталося; допомогти дитині адаптуватися до нових умов життя і впоратися з труднощами. Зміни … Продовжити читання “Як надати психологічну допомогу дитині, яка зазнала фізичних ушкоджень через війну”

Детальніше
26.Вер.2022
Детальніше
26.Вер.2022

Несприятливі умови життя, тісний контакт у місцях із поганою вентиляцією (бомбосховищах, підвалах), погане харчування, психічний і фізичний стрес — те, з чим стикаються мігранти, біженці та внутрішньо переміщені особи (ВПО). Через це вони піддаються підвищеному ризику заразитися діареєю; гепатитами; паразитарними захворюваннями, що передаються через воду; інфекціями дихальних шляхів, зокрема й туберкульозом. Про нього цього разу … Продовжити читання “Туберкульоз: захищаймося від збудника ворога”

Детальніше
17.Сер.2022
Детальніше
17.Сер.2022

Усе частіше в теплу пору року мені пишуть із запитаннями на цю тему. Хвилювання за здоров’я дитини цілком зрозуміле. Будь-якій небезпеці завжди легше запобігти, ніж боротися з її наслідками. І саме це варто уваги. Як убезпечити дитину? Перш ніж відпускати її гратися на дитячий майданчик, варто уважно оглянути територію всього майданчика, звернути особливу увагу на … Продовжити читання “Шприц на дитячому майданчику: ризики захворюваності на правець, гепатити В і С”

Детальніше