Медицина

23.Лис.2020

Основні вправи та поради для дорослих, які перебували в тяжкому стані та були госпіталізовані з діагнозом COVID-19. Що робити при задишці Часто після перебування в лікарні пацієнти страждають на задишку. Втрата сил та фізичної форми під час хвороби, а також сама хвороба, можуть призвести до швидкого виникнення задишки. Через задишку ви можете відчувати стривоженість, що може її надалі погіршити. Вам допоможе, якщо ви … Продовжити читання “Підтримка для самостійної реабілітації після пов’язаних з COVID-19 захворювань.”

Детальніше
20.Лис.2020

Як контролювати стан здоров’я дітей, які перехворіли на COVID-19 Діти, які хворіли на COVID-19, потребують особливого догляду. Щоб контролювати стан їхнього здоров’я у дитячому садку, необхідно орієнтуватися на рекомендації лікаря-педіатра чи сімейного лікаря, який вів історію хвороби дитини. А також — вузьких спеціалістів, якщо виникли ускладнення чи загострилися хронічні захворювання. Що ще робити? Після того, … Продовжити читання “Як контролювати стан здоров’я дітей, які перехворіли на COVID-19”

Детальніше
09.Вер.2020

Певно, ви помітили, що  вихованців після суворого карантинного режиму все частіше скаржаться на проблеми з дитячим здоров’ям? Якщо так, то це свідчить про те, що у вихованців ослаб імунітет. Це й не дивно — за час самоізоляції вони «поріднилися» із телевізором і ґаджетами, утратили інтерес до загартовувань і фізичної активності. От тепер і «завдячують» високотехнологічним девайсам … Продовжити читання “Як підготувати дитячий імунітет до атаки COVID-19 за допомогою лікарських рослин”

Детальніше
01.Чер.2020

Обмежте контакти дитини із хворим на герпесвірус. 1 Зокрема, якщо він має активні висипання. Поясніть дитині, що не можна користуватися чужими рушником, 2 зубною щіткою, одягом і доїдати навіть за рідними. Зміцнюйте місцевий і загальний імунітет дитини загартуванням 3 і заняттями фізичною культурою. Звертайтеся по консультацію до лікаря-педіатра, щойно помітите в дитини 4 симптоми гострих … Продовжити читання “7 порад, як запобігти герпесвірусам у дітей”

Детальніше
01.Чер.2020

Поясніть дитині, що не можна торкатися губ, уражених висипанням. Якщо все ж таки торкнеться, щоб одразу ретельно мила руки. Виокремте для дитини за появи в неї перших симптомів захворювання посуд, рушник та інші предмети щоденного вжитку. Оброблюйте посуд після кожного прийому їжі дезінфекційними засобами. Стежте, аби дитина не видавлювала висипання та не відривала з них … Продовжити читання “Що робити, якщо дитина захворіла на простий герпес 1-го типу”

Детальніше