Психолог

28.Кві.2021

Чого бояться наші діти? За даними досліджень, кожна друга дитина, в тому або іншому віці відчуває страхи. Найбільш частіше до цього схильні діти від двох до дев’яти років. У цьому віці дитина вже багато бачить і багато що знає, але ще не все розуміє, неприборкана дитяча фантазія ще не стримується реальними уявленнями про світ. Однак, страхи, як … Продовжити читання ““Чого бояться наші діти?””

Детальніше
06.Кві.2021

«Я-сам/а» – кричить дитина коли мама намагається одягнути чи взути її. Або скільки гучних – «Я не хочу», Ви почули від дитини, коли намагались самостійно обрати одяг або взуття для неї, щоб повести у садочок чи на прогулянку. Як часто, Ви це чуєте від своєї дитини? Та як часто, сприяєте цим проявам самостійності? І чи … Продовжити читання “Що таке навички самообслуговування для дитини? Як ці навички сформувати?”

Детальніше
19.Січ.2021

спілкуємося з батьками протидія дитячим маніпуляціям Не сумнівайтеся: діти — найліпші маніпулятори. Чи чули ви від своєї дитини фрази на кшталт «ой, щось мені недобре…», «а мені тато дозволив», «ну будь ласочкааа…, я тебе так люблю…», «ну ще трошечки, ну п’ять хвилиночок», «це востаннє — чесно-чесно»? Завдяки таким вдало дібраним до кожного з батьків звертань дитина часто … Продовжити читання “Як уникнути танців під дитячу дудку, або 7 технік протидії дитячим маніпуляціям”

Детальніше
19.Січ.2021

Інформаційний вісник: “Індикатори фізичного,сексуального,психологічного насильства щодо дитини”

Детальніше
12.Січ.2021

За останній рік ми отримали купу тяжких вражень і негативних переживань: карантин і самоізоляція, тривога за свою сім’ю, нові правила й обмеження… А чи знаєте ви, як ці події вплинули на дітей? Що їх бентежило або продовжує бентежити? Чи знають дошкільники достатньо про коронавірус, щоб давати раду тривожним емоціям?Спробуємо разом знайти відповіді на ці питання. … Продовжити читання “Формуємо психологічну стійкість дошкільників під час пандемії”

Детальніше