Усі батьки хочуть, щоб їхні діти були найщасливішими. Тож дарують усе найкраще, щоб ті почувалися в безпеці й відчували безумовну радість. Зокрема, дарують свою любов, обійми і, звісно, іграшки. Однак батьки навряд знають, що одна й та сама іграшка може ощасливити й водночас завдати шкоди ніжній дитячій психіці. Я маю на увазі різних монстриків і страхітливих … Продовжити читання “Хагі Вагі — іграшка, яка просить обійняти до смерті”

Вплив дорослих на розвиток особистості дошкільника Умови розвитку дошкільника суттєво відрізняються від умов попереднього вікового етапу. Значно підвищуються вимоги дорослих до його поведінки. Центральною вимогою є дотримання обов’язкових для всіх правил поведінки, норм суспільної моралі. Нові можливості пізнання світу сприяють засвоєнню форм взаємин, які існують між дорослими. Дитина включається у спільну діяльність з однолітками, вчиться … Продовжити читання “Вплив дорослих на розвиток особистості дошкільника”

❗️Відчуття тривоги, страху і пригнічення під час таких невизначених часів як війна, є невідворотними. Діти в залежності від віку по різному реагують на стрес та кризову ситуацію. 🔰• Діти 0-3 років: у цьому віці діти відчувають дратівливість, плачуть, можуть проявляти надокучливу або агресивну поведінку та боятися незрозумілих звуків, криків, різких рухів і потребують фізичної близькості … Продовжити читання “Дитяча психіка під час війни: перша допомога, усунення небажаних наслідків”