Соціальний педагог

07.Гру.2022

Усі батьки хочуть, щоб їхні діти були найщасливішими. Тож дарують усе найкраще, щоб ті почувалися в безпеці й відчували безумовну радість. Зокрема, дарують свою любов, обійми і, звісно, іграшки. Однак батьки навряд знають, що одна й та сама іграшка може ощасливити й водночас завдати шкоди ніжній дитячій психіці. Я маю на увазі різних монстриків і страхітливих … Продовжити читання “Хагі Вагі — іграшка, яка просить обійняти до смерті”

Детальніше
07.Гру.2022
Детальніше
17.Лис.2022

Вплив дорослих на розвиток особистості дошкільника Умови розвитку дошкільника суттєво відрізняються від умов попереднього вікового етапу. Значно підвищуються вимоги дорослих до його поведінки. Центральною вимогою є дотримання обов’язкових для всіх правил поведінки, норм суспільної моралі. Нові можливості пізнання світу сприяють засвоєнню форм взаємин, які існують між дорослими. Дитина включається у спільну діяльність з однолітками, вчиться … Продовжити читання “Вплив дорослих на розвиток особистості дошкільника”

Детальніше
08.Лис.2022

Портал розшуку дітей “Діти війни” https://childrenofwar.gov.ua/

Детальніше
28.Сер.2022

❗️Відчуття тривоги, страху і пригнічення під час таких невизначених часів як війна, є невідворотними. Діти в залежності від віку по різному реагують на стрес та кризову ситуацію.  🔰• Діти 0-3 років: у цьому віці діти відчувають дратівливість, плачуть, можуть проявляти надокучливу або агресивну поведінку та боятися незрозумілих звуків, криків, різких рухів і потребують фізичної близькості … Продовжити читання “Дитяча психіка під час війни: перша допомога, усунення небажаних наслідків”

Детальніше