Для вас батьки

07.Гру.2022

Усі батьки хочуть, щоб їхні діти були найщасливішими. Тож дарують усе найкраще, щоб ті почувалися в безпеці й відчували безумовну радість. Зокрема, дарують свою любов, обійми і, звісно, іграшки. Однак батьки навряд знають, що одна й та сама іграшка може ощасливити й водночас завдати шкоди ніжній дитячій психіці. Я маю на увазі різних монстриків і страхітливих … Продовжити читання “Хагі Вагі — іграшка, яка просить обійняти до смерті”

Детальніше
07.Гру.2022
Детальніше
09.Сер.2022
Детальніше
04.Лип.2022

Смерть – важка тема для обговорення з дитиною, і важливо дотримуватися деяких правил Смерть вважається однією з найскладніших тем для обговорення з дитиною, особливо дошкільного віку. Але також це одна з невід’ємних складових життя, і уникнути розмов про неї неможливо. Діти хочуть знати, що таке смерть, і повинні навчитися переживати втрату. Діти дізнаються про смерть … Продовжити читання “Як розмовляти з дошкільником про смерть”

Детальніше
28.Чер.2022

Для того щоб грамотно й обережно пояснювати дитині складні, дорослі теми, які її цікавлять, необхідно дотримувати чотирьох правил: бути чесним, говорити спокійно, давати мінімум інформації, використовувати зрозумілі дитині слова. Якщо дотримуватимете їх, зможете задовольнити пізнавальний інтерес дитини й вибудувати з нею довірливі взаємини. Можливо, перші кілька разів ви ніяковітимете чи вам буде складно дібрати правильні слова, … Продовжити читання “Як говорити з дитиною про війну та її наслідки”

Детальніше