Міжнародний День Землі в ЗДО №49 «Дивосвіт»

23.Кві.2021
Міжнародний День Землі в ЗДО №49 «Дивосвіт»

Наш дивний світ такий, як казка,

Он в небі хмаронька пливе.

Тож бережи його, будь ласка,

Все в ньому гарне і живе.

Он квітка полум’ям палає,

Яскраве сонечко блищить.

Чарівна пташечка співає,

Все в дивосвіт прийшло, щоб жить.

 

        22 квітня заклад дошкільної освіти №49  долучився до Міжнародного  Дня  Землі. В цей день кожна дитина та працівник закладу внесли свій маленький вклад у справу захисту та відновлення довкілля, а саме: прибирали на своїх майданчиках, висаджували молоді дерева та квіти, упорядковували  клумби, прибирали сміття.

Педагогами закладу були проведені тематичні заняття, де вони вкотре нагадали малюкам про необхідність дбайливого ставлення до природи та турботу один про одного, про необхідність економити електроенергію, воду, газ, закликали не забруднювати навколишнє середовище, розвивали у дітей любов до рідної землі , планети , на якій живемо , виховували відповідальність за свої вчинки та вчили берегти природу планети.

Вихователі кожного дня, використовуючи різноманітні форми роботи з дітьми, закликають берегти ліс, шанувати кожне дерево, кущик, травинку, квіточку, пташку, тварину;  формують  у  дітей усвідомлене ставлення про планету Земля, про те, що тільки об’єднаними зусиллями можливо боротися з екологічними та існуючими проблемами на нашій планеті.

Цікаві презентаційні матеріали, відео – заняття, перегляд повчальних мультфільмів, інтерактивні ігри, лепбуки, розвиваючі посібники, дослідницька діяльність в природі сприяють активній мотивації вихованців щодо захисту навколишнього середовища та збереження тих багатств і природних ресурсів, якими наділила нас природа.

Також в закладі проходить природоохоронна компанія «Батарейкам – утилізація!» Групи зібрали вже до 15 кг використаних батарейок.

Педагоги, батьки та діти закладу підготували виставку  дитячих іграшок з покидькового матеріалу. Діти проявили свою творчу фантазію, креативність, талант у виготовленні іграшок своїми руками та надавши їм друге життя. Виготовленими іграшками з задоволенням граються діти.

Саме такі справи, саме такі дрібниці допомагають нам врятувати природу Землі, зберегти її добробут.

Пам’ятайте, що Земля – це неоціненний дар, подарований нам природою, це – наш спільний дім, тож берегти її – наш священний обов’язок!

Галерея зображень