Новини

11.Тра.2021

Прийшла весна –  Зраділа мама! Вона сама як весна. І весна як мама: Лагідна, добра, Ласкава і тепла! А мамин усміх – Сонечко з неба! Прекрасна, як весна, Мама-красна.   У травні, коли світить яскраво тепле сонечко, зеленіє травичка,   розквітають чарівні квіти, співають дзвінко пташки,  весняний грайливий вітер приносить свято найріднішої, наймилішої, найближчої для нас … Продовжити читання “День матері в ЗДО №49 «Дивосвіт».”

Детальніше
30.Кві.2021

28 квітня в Україні відзначається День охорони праці. Ця дата є важливою нагодою неодноразово привернути увагу суспільства до надважливої проблеми, а саме – збереженню життя і здоров’я людей. В закладі дошкільної освіти №49 був проведений Тиждень з охорони праці  на тему: «Оптимізація збору та використання даних з охорони праці». Під час Тижня з охорони праці … Продовжити читання “Тиждень охорони праці в ЗДО №49”

Детальніше
23.Кві.2021

Наш дивний світ такий, як казка, Он в небі хмаронька пливе. Тож бережи його, будь ласка, Все в ньому гарне і живе. Он квітка полум’ям палає, Яскраве сонечко блищить. Чарівна пташечка співає, Все в дивосвіт прийшло, щоб жить.           22 квітня заклад дошкільної освіти №49  долучився до Міжнародного  Дня  Землі. В цей день кожна … Продовжити читання “Міжнародний День Землі в ЗДО №49 «Дивосвіт»”

Детальніше
22.Кві.2021

 ЗДО №49 бере активну участь у проведенні весняного місячника з  благоустрою та санітарного прибирання території, до участі в якому залучені всі працівники  закладу, батьківська громада.  Затверджений план заходів місячника з благоустрою.  Складений перелік робіт із зазначенням відповідальних осіб для проведення благоустрою закладу. Щоденно проводиться контроль за проведеною роботою з благоустрою.    Вся територія закладу прибрана від … Продовжити читання “Місячник благоустрою в ЗДО №49 «Дивосвіт»”

Детальніше
21.Кві.2021
Детальніше