Новини

21.Січ.2023

19 січня до ЖДНЗ 49 звітали представники благодійного фонду “Чисте Полісся” з подарунком до прийдешнього свята, 50- річного ювілею від дня заснування закладу. Генератор, який подарували садочку, стане у нагоді при тривалому перебуванні вихованців в укритті під час відсутності світла. Адміністрація закладу та батьки висловлюють щиру подяку засновникам фонду за підтримку закладу і піклування про … Продовжити читання “Подарунок від благодійного фонду”

Детальніше
21.Січ.2023

22 січня – День Соборності України.. Соборність – об’єднання всього українського.народу.. У ЗДО №49 “Дивосвіт” діти та педагоги теж долучилися до Дня Соборності України. Ми об’єдналися у живий ланцюг – символ духовної єдності та свободи українського народу і стали ще сильнішими.Ми – це частинка українського народу. В цей день і діти, і дорослі почували себе … Продовжити читання “День Соборності України в ЗДО №49.”

Детальніше
29.Гру.2022

23 грудня 2022 грудня до ЖДНЗ№49 завітав депутат Житомирської міської ради Юрій Володимирович Мойсеєв і привітав дітей  і працівників закладу з прийдешніми святами та вручив подарунки придбані Житомирською міською радою для дошкільнят.  

Детальніше
29.Гру.2022

В групах закладу дошкільної освіти №49 «Дивосвіт» створена казкова атмосфера. Традиція прикрашати ялинку перед Новим роком подобається дітям, а іграшка, зроблена своїми руками – це взагалі надзвичайно чарівна красуня для кожної дитини.  Педагоги, батьки та діти прикрасили групи новорічними іграшками, зроблені своїми руками. Прикрашені ялиночки, групові кімнати дарують дітям відчуття свята та радості. Хочемо побажати, … Продовжити читання “Новорічний настрій 2023 власноруч”

Детальніше
28.Гру.2022

19 грудня в ДНЗ №49 відбулася авторська театралізована вистава “Перша зіронька вже сяє, Миколай вже нас чекає”. Автор вистави –  Оніщук Оксана Олександрівна, керівник театрального гуртка “Грайлик”. Участь в виставі прийняли діти середніх та старших груп, вихователі.

Детальніше