Освітній процес

01.Гру.2022

28 листопада  2022 р. в закладі дошкільної освіти №49 пройшла  педагогічна рада на тему: «Формування  мовленнєвої компетенції дошкільників в процесі навчання діалогічного мовлення».  Вихователь – методист Симбірська Ж.В. розповіла педагогам про формування мовленнєвої компетентності дошкільників в процесі навчання діалогічного мовлення.  Звернула увагу на те, як визначає зміст діалогічної компетенції Базовий компонент дошкільної освіти, програма «Українське … Продовжити читання “Педагогічна рада в закладі дошкільної освіти №49 «Дивосвіт».  “

Детальніше
23.Вер.2022

 З 01.09.2022 по 30.09.2022 року  в ЖДНЗ №49 проходить місячник безпеки дорожнього руху «Увага! Діти на дорозі!», з метою попередження дитячого дорожньо – транспортного травматизму, збереження життя та здоров’я дітей. В закладі проведено ряд заходів, спрямованих на вивчення правил дорожнього руху. Це і тематичні заняття, екскурсії, пішохідні переходи та спостереження за рухом транспорту, поведінкою пішоходів … Продовжити читання “«Безпека дорожнього руху – це життя»”

Детальніше
10.Сер.2022
Детальніше
19.Тра.2022

Моя улюблена святине! До тебе так звертаюсь я, Прошу я миру для країни, І просить вся моя сім’я. Почуй нас, Боже, у молитвах! Спини цей безлад і війну. Нам поверни щасливе небо І гарну, сонячну весну!   День вишиванки – це всеукраїнське свято, яке покладене зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння українського вишитого одягу. … Продовжити читання “День вишиванки в ЗДО №49 «Дивосвіт»”

Детальніше
04.Тра.2022

Через війну чимало сімей були вимушені покинути свої домівки й призвичаюватися на нових місцях. Тож у дитячих садках сталі групи однолітків поповнилися новачками, чимало з яких — іншого віку. Працювати в групі, яку відвідують діти з травмівним досвідом і різного віку, — складно. Обтяжує ситуацію і те, що вихователь може не мати досвіду роботи в різновіковій групі, … Продовжити читання “Робота з різновіковою групою: порадьте педагогам нестандартний підхід”

Детальніше