Освітній процес

08.Кві.2021

Освіта для сталого розвитку – новий напрям у сучасній освіті.       Реалізація в роботі  ідей освіти для сталого розвитку передбачає засвоєння дітьми, а через дітей їхніми батьками та самими педагогами надзвичайно важливих навичок екологічно-, економічно- й соціально доцільної поведінки, без якої неможливе створення та існування суспільства стійкого благополуччя, суспільства, яке засобами комфортного існування сьогодні … Продовжити читання “Реалізація ідеї сталого розвитку в практику роботи ЗДО №49 «Дивосвіт»”

Детальніше
24.Лют.2021

25 лютого – 150 років від дня народження Лесі Українки (Лариси Петрівни Косач-Квітки) видатної української письменниці, поетеси, перекладача, громадської діячки. З цієї нагоди у ЗДО №49 відбулися заходи, присвячені 150 – річчю від дня народження Лесі Українки. Педагоги в групах оформили осередки по ознайомленню з життям і творчістю Л. Українки, виготовили тематичні ширми для батьків. … Продовжити читання “Ми – маленькі українці, шануємо Лесю Українку.”

Детальніше
04.Лют.2021

З нагоди дня водно-болотних угідь в ЗДО №49 були проведені заходи, спрямовані на підвищення обізнаності дошкільників з питань необхідності збереження водно-болотних угідь. Педагоги закладу провели з дошкільниками: – інтегровані заняття на теми: «Важливість води для людини», «Без води нема життя», «Бережливість крізь краплю води», «Бережемо воду» з метою формування знань дітей про важливість збереження й … Продовжити читання “2 лютого – Всесвітній день водно-болотних угідь.”

Детальніше
02.Лют.2021

   Педагоги старшої групи №1 «Веселики» працюють за програмою «Впевнений старт». На завершення теми: «Все повертається тобі» педагоги (Пекарук О.В., Опанасюк А.А.) провели благодійну акцію на тему: «Допоможемо птахам взимку», яка спрямована на виховання у дітей доброти, чуйності та турботи. Дошкільники разом із батьками виготовили цікаві та незвичайні годівнички, які потім розвісили на території закладу.  … Продовжити читання “Благодійна акція «Допоможемо птахам взимку».”

Детальніше
26.Січ.2021

Педагоги середньої групи №1 ( Замкова А.М., Денисевич Х.К.) виховують у дітей культурно – гігієнічні навички.  Дітей навчають правильно користуватися столовими приборами (ложкою, виделкою, ножем), серветкою, їсти акуратно, полоскати рот після їжі, правильно чистити зуби, зачісуватися, дотримуватися правил користування предметами гігієни. Діти  вміють контролювати дотримання особистої гігієни, культурно поводитися за столом.  Для засвоєння певних культурно-гігієнічних … Продовжити читання “Виховання культурно – гігієнічних навичок у дітей.”

Детальніше