Театральний гурток “Грайлик”

28.Гру.2022

19 грудня в ДНЗ №49 відбулася авторська театралізована вистава “Перша зіронька вже сяє, Миколай вже нас чекає”. Автор вистави –  Оніщук Оксана Олександрівна, керівник театрального гуртка “Грайлик”. Участь в виставі прийняли діти середніх та старших груп, вихователі.

Детальніше
30.Лис.2022

Театралізована акторська вистава за участі дітей старших груп «Гарбузова родина» за мотивами української народної дитячої пісні «Ходить гарбуз по городу» та змістом твору Віри Паронової «Сперечалися овочі». Мета: розвивати у дітей інтерес до театралізованої діяльності, впевненість та бажання виступати перед глядачами. Навчати грати ролі  у супроводі музики. Формувати інтонаційну виразність мовлення, образність мислення. Формувати знання … Продовжити читання “Театралізована акторська вистава за участі дітей старших груп «Гарбузова родина»”

Детальніше
21.Лип.2022

21.07.2022 в дошкільному навчальному закладі відбулась театралізована вистава “Чарівна зубна щітка”. Виставу підготували працівники та вихованці закладу.

Детальніше
17.Чер.2022

Театралізована вистава “Вишиванка – оберіг!” Працівниками та вихованцями дошкільного навчального закладу №49 була підготовлена патріотична та повчальна  вистава . В ній дітям показали пригоди Оленки в лісі, її зустрічі з різними дикими звірями та показали могучу силу Вишиванки, яка її захищала ! Діток ознайомили з історією походження вишиванки та розповіли, чому вишиванку вважать символом та … Продовжити читання “Театралізована вистава “Вишиванка – оберіг!””

Детальніше
24.Тра.2022

В ДНЗ №49 відбулася театралізована акторська вистава “Гостинна хатка”, яка була підготовлена за  участі педагогів та дітей. Мета: Розвивати інтерес до театралізованих акторських вистав, формувати позитивні емоції, почуття дружби і  доброти, толерантності. Вчити дітей правильно сприймати позитивні та негативні людські риси. Виховувати інтерес і повагу до праці інших.  

Детальніше