Тиждень охорони праці в ЗДО №49

30.Кві.2021
Тиждень охорони праці в ЗДО №49

28 квітня в Україні відзначається День охорони праці. Ця дата є важливою нагодою неодноразово привернути увагу суспільства до надважливої проблеми, а саме – збереженню життя і здоров’я людей.

В закладі дошкільної освіти №49 був проведений Тиждень з охорони праці  на тему: «Оптимізація збору та використання даних з охорони праці».

Під час Тижня з охорони праці педагоги провели з дітками цікаві бесіди, заняття, дидактичні, сюжетно-рольові ігри, ігри – драматизації  за казками: «Семеро козенят», «Троє поросят»; дидактичні ігри: «Добре – погано», «Захисти себе малюк», «Свої – чужі» та ін., розігрування ігрових ситуацій: «Небезпечні зустрічі», «Небезпечні предмети», «Як викликати допомогу?»; «Оціни вчинок»; «Лялька у вікна»; перегляд відеоматеріалів: «Уроки тітоньки Сови»  з питання охорони життя і здоров’я дітей. Діти старших груп ходили на екскурсію на харчоблок, пральню з метою ознайомлення з роботою по організації безпечних умов праці.
Інструктор з фізичної культури Серафенюк Т.І. провела з дітками розваги: «Спритні рятівники»; «Моє здоров’я та його безпека»;
Педагоги організували виставку дитячих робіт разом з батьками на тему: «Охорона праці очима дорослого та дітей». З батьками закладу проведені консультації в режимі онлайн через соціальні мережі Фейсбук, Вайбер:  «Під час карантину не залишайте дітей самих  і спілкуйтесь з ними»; «Що робити, якщо дитина контактувала з хворим на COVID19?» та ін.

Цьогорічний День охорони праці відзначаємо в особливих умовах. Усім нам доводиться переживати складний час: весь світ і нашу державу охопила глобальна проблема – пандемія коронавірусної інфекції. Завдання  дорослих створити всі комфортні та безпечні умови для дошкільнят.

 

 

 

Галерея зображень